Для оновлення облікових даних скористайтесь електронними сервісами ДПС

Дата: 05.08.2024 16:02

ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що податковий облік платника передбачає оновлення ним актуальної інформації про себе. Зокрема, це передбачено ст. 66 Податкового кодексу України.

Щоб оновити інформацію не обов’язково відвідувати Центри обслуговування платників за місцем реєстрації. Для цього рекомендуємо скористатись сервісами податкової служби -  Електронним кабінетом  чи мобільним застосунком «Моя податкова».

З роз’ясненнями щодо оновлення даних та подання заяв за формою № 1-ОПП, № 5-ОПП, форми 5-ДР і  20-ОПП (про наявні об’єкти оподаткування) можна ознайомитись на вебпорталі ДПС в ЗІР, категорія питань 116 (https://zir.tax.gov.ua/).