Територіальні громади Рівненщини отримали понад 12,5 мільйона гривень від ліцензування продажу підакцизних товарів

Дата: 24.07.2024 14:27

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що станом на 01.07.2024 року на території області  суб’єкти господарювання здійснюють діяльність в сфері:

• роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами відповідно до 6376 діючих ліцензій;
  • оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами  відповідно до 26 діючих ліцензій;
  • оптової торгівлі пальним -  54 діючих ліцензій;
  • роздрібної торгівлі пальним - 203 діючі ліцензії;
  • зберігання пального -  1144 діючих ліцензій.

За шість  місяців 2024 року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 12,5 млн гривень плати за ліцензії на продаж підакцизної продукції.

Зокрема, платники сплатили:

• за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – 10,2 млн грн;
  • за ліцензії на право оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами 1,1 млн грн;
  • за ліцензіїї на право зберігання пального 0,610 млн грн;
  • за ліцензії на право оптової  та роздрібної торгівлі пальним – 0,618 млн гривень.

Нагадаємо, ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями видаються територіальними органами ДПС. Для отримання ліцензії суб'єкт господарювання подає до органу ліцензування за місцем провадження діяльності заяву у довільній формі. Якщо платник під час продажу підакцизних товарів використовує програмні РРО у місці торгівлі, то у заяві він зазначає їх перелік, фіскальні номери, дату реєстрації в контролюючому органі та назву моделі ПРРО.