Висловлюємо щирі співчуття спеціалісту-землевпоряднику Людмилі Стельмащук з приводу тяжкої втрати – смерті матері

Дата: 16.07.2024 11:53

Висловлюємо щирі співчуття спеціалісту-землевпоряднику відділу земельних ресурсів, благоустрою та природокористування Людмилі Стельмащук з приводу тяжкої втрати – смерті найдорожчої людини – матері, Кишман Марії Михайлівні.

Непоправний біль втрати не вгамують жодні слова, адже мама – це та людина, яка вчить нас бути справжніми і сильними та поряд із якою ми завжди залишаємося дітьми.

Поділяємо Вашу скорботу й у цей тяжкий час висловлюємо Вам, рідним і близьким наші щирі співчуття. Нехай добрий, світлий спомин про Вашу маму назавжди залишиться у серцях рідних, друзів, усіх, хто її знав, любив і шанував, а Бог дасть сил пережити цю непоправну втрату.

Світла і вічна їй пам’ять...