Кошти зібрані на заході "Рівненщина на смак" спрямовані на домогу нашим захисникам

Дата: 05.07.2024 10:44

У рамках Рівненського обласного проєкту "Рівненщина на смак", який проходив 25.06.2024 року в селі Борщівка та за підтримки керівництва громади, активної участі працівників культури Малолюбашанської ТГ, небайдужих жителів громади вдалося зібрати кошти на придбання необхідних речей для наших захисників. Всього було зібрано 20 705 грн.

За ці кошти було закуплено сонячний гнучкий фотогальванічний модуль та портативну акумуляторну станцію АL-600 для  бригади в якій проходить військову службу чоловік працівниці культури, житель села Данчиміст Владислав Мельник.

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи!