28 червня - День Конституції України!

Дата: 28.06.2024 10:11

Шановна громадо!

Щиро вітаю з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон України.

Саме Конституція гарантує кожному з нас: що людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість та безпека визнаються найвищою гідністю; що Україна є незалежною та суверенною, демократичною та правовою державою; що українська земля – це наше основне національне багатство; що українська мова є єдиною державною.

І хоча зараз російський ворог намагається все це у нас відібрати, я впевнена – нам вдасться відстояти нашу державу. Ми об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо українську землю, українську мову, свободу та гідність, право на життя.

У цей день, перш за все, бажаю усім нам миру та родинного благополуччя. Вірю в наших захисників, вірю в нашу перемогу та наше світле майбутнє!

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК