15.06.2024 - 18.06.2024 ТОВ "Вудленд Агро" буде проводитись гербіцидна обробка посівів соняшнику

Дата: 15.06.2024 15:54

ТОВ “Вудленд Агро” повідомляє, що на орендованих підприємством землях в селі Борщівка буде проводитись гербіцидна обробка посівів соняшнику.

Терміни внесення: 15.06.2024 - 18.06.2024.

Назва препарату: Гранд Стар, діюча речовина - трибенурон-метил, та препаратом Кельт, діюча речовина клетодим та прилипач Ігрес.

Підприємством використовуються в польових роботах пестициди та агрохімікати, дозволені до використання в Україні, відповідають державним стандартам, санітарним нормам та іншим нормативним документам.

Про будь-які зміни проведення польових робіт буде повідомлено додатково.