МИНАЄ РІК З ДНЯ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА СЕРГІЯ ОВЧАРУКА

Дата: 11.06.2024 10:14

Сьогодні, 11 червня, минає рік, як до небесного війська приєднався наш земляк, Захисник України, Герой - ОВЧАРУК Сергій Григорович.

Сергій загинув захищаючи дорогих серцю людей, землю, яку любив понад усе, захищаючи мир в Україні. Він до останніх хвилин свого життя залишився вірним Військовій присязі та українському народу. 11 червня 2023 року на Запоріжжі його життя обірвалось через російську агресію.

Указом Президента України від 30 червня 2023 року № 362/2023 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Сергія було нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня, на жаль посмертно.

Минає рік з того трагічного дня загибелі Сергія, біль не вщухає, бо кожен воїн-захисник – це син матері України, яка плаче, страждає і бореться за кожну свою дитину. Немає сумніву ми переможемо, бо нас захищають відважні та сміливі сини та доньки України.

Наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Сергія та всіх Героїв не була марною. Щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною та незалежною Україною.

Просимо в щирій молитві згадати нашого Героя - земляка.

Вічна пам’ять і шана Герою - Сергію Овчаруку й усім, хто віддав життя задля миру та спокою в Україні.