До уваги членів сімей наших Захисників!

Дата: 07.06.2024 20:12

Якщо ваша рідна людина зникла безвісти за особливих обставин - звертайтеся за адресою : м. Рівне, вул. М. Хвильового, 2.

Тут щоп'ятниці з 09.00 до 13.00 в приміщенні Головного управління Національної поліції в Рівненській області працюватиме спеціалізований Центр із розшуку осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Номер телефону гарячої лінії (097)614-98-59.

Основні завдання Центру:

збір оперативної інформації про місце зникнення особи;

відбір біологічних зразків у родичів для майбутньої ідентифікації;

комунікація з громадянами, які втратили зв’язок зі своїми близькими та які перебували в зоні проведення бойових дій.

Тут також можна буде отримати інформацію щодо здійснення розслідування у кримінальному провадженні за фактом зникнення особи безвісти за особливих обставин.