В селі Мирне відбувся мітинг - реквієм до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 21:59

8 травня в Україні відзначається День пам'яті та примирення.

Цього дня ми вшановуємо пам'ять усіх, хто боровся і віддав своє життя за незалежність та свободу нашої держави.

Цей день є символом нашої єдності, відданості та готовності боронити рідну землю. Ми не маємо права забути минулих героїв і повинні перемогти сьогодні для наступних поколінь.

8 травня в селі Мирне відбувся мітинг - реквієм до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У мітингу взяли участь працівники сільської ради, закладів освіти, медицини, культури, учні Мирненського ліцею, громадськість села.

Хвилиною мовчання віддали шану тим, хто віддав життя на фронтах Другої світової війни.

В знак пам’яті та шани всі присутні поклали квіти до підніжжя обеліска воїнам - односельцям, які віддали своє життя в боях в роки Другої світової війни.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Бібліотекар ПШБФ с.Мирне

Руслана ДРАГАНЧУК