В селі Маща вшанували пам’ять тих, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2024 17:31

День памʼяті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років — державне свято України, яке відзначається щороку 8 травня, починаючи з 2024 року. Це свято було встановлено 29 травня 2023 року Верховною Радою України замість Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня. Перед цим з 2015 року в Україні відзначали День пам'яті та примирення.

Тому сьогодні, 8 травня, у День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, заступник сільського голови Василь Корейчук, працівники сільської ради, закладів культури, учні та вчителі Мащанського ліцею поклали квіти до Обеліска Слави та вшанували пам’ять тих, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв Другої світової війни. Хвилиною мовчання віддали шану тим, хто віддав життя на фронтах війни.

Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ. Та ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами.

Пам'ятаймо загиблих Другої світової війни! Пам'ятаймо та шануймо тих, хто боронить Україну сьогодні!

Бібліотекар ПШБФ с.Маща

Софія САВЧУК