Минає рік з дня загибелі захисника Олександра ЦИГАНЧУКА

Дата: 26.04.2024 10:30

26 квітня 2024 року минає рік, як загинув в бою, захищаючи від російських окупантів неньку Україну, Циганчук Олександр Васильович.

Народився захисник 10 лютого 1980 року в селі Тихе. Навчався в Мирненській загальноосвітній школі.

Олександр був призваний на військову службу 01 березня 2022 року у званні молодший сержант та був командиром кулеметного відділення.

20 квітня 2023 року на Донеччині, під час штурму російських окупантів, був тяжко поранений. На жаль, від отриманих бойових поранень, 26 квітня 2023 року Олександр помер в Дніпровській обласній лікарні імені Мечнікова.

В дома осиротіли дружина та двоє синів.

В пам’яті рідних та односельців Олександр залишився хорошим сімʼянином, доброзичливим, привітним, завжди з позитивною усмішкою, за що його звали в селі «Сонечком».

В котре приносимо щирі співчуття родині загиблого Героя Олександра. Нехай світлі спогади про нашого захисника назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, всіх хто знав Героя, любив і поважав.

Слава Українським воїнам!

Слава Україні!