Результати конкурсу з відбору експертів на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Дата: 19.04.2024 11:30

Малолюбашанська сільська рада інформує, що 19 квітня 2024 року відбулось засідання конкурсної  комісії з відбору осіб, яким надаватимуться повноваження на проведення експертих грошових оцінок земельних ділянок площею 0,5000га, 1,2249га, 0,4443га. Цільове призначення земельних ділянок - для  розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості,  категорія земель- землі промисловості, транспорту, електронних комунікацій, енергетики, оборони та іншого призначення  Малолюбашанської сільської ради.

Участь у конкурсі взяли фізичні особи-підприємці та  юридичні особи, діяльність яких у сфері послуг із проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок передбачена установчими документами та (або) є основним видом діяльності і  подали на розгляд комісії повний пакет документів.

Переможцем конкурсу визнано ТОВ оціночна компанія «Україна Захід».