До завершення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році, залишається два тижні

Дата: 16.04.2024 17:36

Головне управління  ДПС у Рівненській області нагадує, що до завершення кампанії декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році, залишається два тижні.

Подати декларацію про майновий стан і доходи мають фізичні особи, які отримували: окремі вид доходів, що не підлягають оподаткуванню при виплаті, але не звільнені від оподаткування (п. п. 168.1.3 п. 168.1 ст. 168 Податкового кодексу України (далі – Кодексу)); доходи від особи, яка не є податковим агентом (від інших фізичних осіб (резидентів або нерезидентів)) (п. п. 168.2.1 п.168.2 ст. 168 Кодексу); іноземні доходи  (п. п. 170.11.1 п. 170.11 ст. 170 Кодексу).

Виконайте свій конституційний обов’язок, прозвітувавши про отримані доходи та сплативши податки і збори в порядку та розмірах, встановлених Кодексом.

Пам’ятайте, що декларування доходів – це особистий внесок кожного українця у фінансову підтримку держави, забезпечення її обороноздатності.

Більше про декларування доходів громадян – за посиланням:  https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024.