Місячник благоустрою

Дата: 09.04.2024 11:43

Малолюбашанська громада – наш великий дім і лише спільними зусиллями ми можемо зробити нашу громаду чистішою, охайнішою та красивішою.

Традиційно весняної пори починається місячник із благоустрою, поліпшення санітарного стану територіальної громади.

Згідно з рішенням виконавчого комітету від 18.03.2024 року №47 «Про затвердження Плану заходів щодо проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою» з 01 квітня 2024 року на території Малолюбашанської громади проводиться санітарна очистка та благоустрій населених пунктів.

Метою проведення даних заходів з благоустрою є забезпечення утримання території населених пунктів Малолюбашанської громади в належному стані.

Запрошуємо кожного мешканця громади взяти участь у весняному прибиранні наших населених пунктів. Не будьте байдужими, приєднуйтесь до спільної справи, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти у власному подвір’ї, вулиці тощо.

Турбота про чистоту і благоустрій – справа кожного.