До місцевих бюджетів Рівненщини сплачено понад 2 млрд гривень податків

Дата: 03.04.2024 17:09

Протягом січня - березня 2024 року надходження податкових платежів до місцевих бюджетів Рівненщини склали 2 млрд 94 млн гривень. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, ця сума перевищує показники за аналогічний період 2023 року на 404 млн гривень.

Найбільше надходжень до місцевих бюджетів забезпечили платники податку на доходи фізичних осіб - протягом трьох місяців 2024 року місцеві скарбниці отримали понад 1 млрд 346 млн грн ПДФО. Крім того, понад 376 млн грн єдиного податку отримали бюджети громад від суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування. Також серед лідерів по наповненню місцевого бюджету у 2024 році – податок на землю – його в місцевих скарбницях краю понад 166 млн гривень.

Дякуємо платникам за сумлінну сплату податків!