Дата: 03.04.2024 16:39

📢Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни!!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 9️⃣8️⃣4️⃣ «Про реалізацію експериментального проекту з 🇺🇦організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості» є 👍можливість пройти ❗️перепідготовку або підвищення кваліфікації за 💵кошти Державної служби зайнятості.

Навчання проводиться в закладах 🏢професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Професійне навчання здобувачів освіти 👩‍🎓здійснюється за очною (денною, вечірньою), дистанційною, дуальною формами або шляхом їх поєднання.

ℹ️ Більш детальну інформацію можна отримати у Костопільському управлінні Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: м.Костопіль, вул. Чубинського, 14.

☎️ +380673041622