Річниця з дня загибелі Захисника України - АЛЕКСІЙЧУКА Петра Валерійовича

Дата: 02.04.2024 11:17

Сьогодні минає рік, як загинув в бою, захищаючи рідну Україну від російських загарбників, житель нашої громади Алексійчук Петро Валерійович.

Народився захисник 20.06.1989 року в селі Мирне, навчався в Мирненській загальноосвітній школі.

Захищати Україну, її незалежність та суверенітет Петро пішов без вагань. За кордоном проходив навчання та удосконалював свої військові навички снайпера.

На превеликий жаль, ворожа куля не дала йому втілити в життя свої плани, заповітні мрії.

В нашій пам’яті Петро залишився веселим, турботливим юнаком, який так любив життя, простори рідної України. Ще зі шкільної парти тішив друзів та односельців своїми піснями на святкових концертах та інших забавах. Любив тихе полювання, захоплювався риболовлею.

Нехай світлі спогади про нашого захисника, назавжди залишиться в пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, всіх хто знав Героя, любив і поважав.

Слава Українським воїнам! Слава Україні!