Річниця з дня загибелі Захисника України - ШЕРШУНА Василя Георгійовича

Дата: 31.03.2024 10:30

Сьогодні, 31 березня, минає річниця з дня загибелі Шершуна Василя Георгійовича.

Народився Василь 6 січня 1983 року в місті Костопіль. Закінчив Костопільську ЗОШ №2 та був випускником Костопільського професійного технічного училища. Жив і працював в селі Лісопіль.

Василь без вагань став на захист Батьківщини. На жаль 31 березня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Лиман, Донецької області 40-річний головний сержант загинув.

Був щирим, відкритим у спілкуванні, понад усе любив рідний край, українську землю, своїх рідних. Мріяв про Перемогу і наближав її з усіх сил, до останнього був відданий військовій присязі на вірність українському народу. Саме таким Василь залишиться в нашій пам’яті.

У день загибелі нашого захисника згадаймо його теплим словом, щирою молитвою, запаленою свічкою. Світла пам’ять про Героя назавжди збережеться у наших серцях… Герої не вмирають!