Привітання сільського голови з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Дата: 17.03.2024 11:02

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом.

Ваша праця нелегка, часто невдячна, але надзвичайно потрібна людям. Саме ви відповідаєте за охайність і чистоту вулиць, благоустрій та озеленення, за надання доступних та доброякісних побутових послуг для населення.

Не зважаючи на складну ситуацію, яку переживає сьогодні наша держава, завдяки вашій щоденній клопіткій праці, робиться все можливе для розвитку інфраструктури нашої громади, докладаються всі зусилля задля добробуту її мешканців.

Дякую Вам за нелегку працю і від щирого серця бажаю міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні та здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Перемоги нам та мирного неба!

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК