Більше 115 млн грн військового збору спрямували платники Рівненщини на підтримку обороноздатності України

Дата: 08.03.2024 11:58

У січні – лютому 2024 році платниками податків Рівненщини сплачено до державного бюджету 115,3 млн грн військового збору. Порівняно з відповідним періодом  2023 року надходження збільшились на 6,6 млн гривень.

Нагадуємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню.

Податківці дякують всім платникам, які, незважаючи на сучасні реалії, добросовісно виконують свої податкові обов’язки, дотримуються законодавства про працю. Адже кожен платник, отримуючи легальні доходи та сплачуючи військовий збір, фінансово підтримує Збройні Сили України і цим вносить всій вклад у нашу Перемогу.