На соціальні потреби платники податків Рівненщини спрямували понад 1,8 млрд грн єдиного внеску

Дата: 06.03.2024 16:56

За січень – лютий 2024 року завдяки відповідальній позиції платників податків Рівненщини  до державних цільових фондів спрямовано 1 млрд 819  млн грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Ця сума на 141 млн грн  перевищила відповідний показник минулого року.

Оскільки єдиний внесок сплачують роботодавці за належно оформлених працівників, а також фізичні особи – підприємці та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, гарантією надходження цього платежу до бюджету є легальна зайнятість.

Нагадуємо, що дотримання податкового законодавства при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам контролюється органами ДПС з метою виконання покладених завдань із забезпечення реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску для забезпечення своєчасного здійснення пенсійних виплат і соціальної допомоги.