Відбулась робоча зустріч із представниками регіонального офісу ULEAD з Європою в Рівненській області

Дата: 06.03.2024 14:58

05 березня відбулась робоча зустріч сільського голови Світлани Ковальчук, працівників сільської ради, керівників комунальних підприємств та установ громади із представниками регіонального офісу ULEAD з Європою в Рівненській області.

Керівник регіонального офісу Руслан Сивий презентував програми й напрямки роботи ULEAD з Європою у Рівненській області.

Під час зустрічі вдалося визначити пріоритетні напрямки подальшої консультаційної допомоги громаді з боку U-LEAD у 2024 році:

управління місцевими фінансами;

кадрова робота;

управління комунальним майном;

діяльність комунальних підприємств, установ, організації громади;

надання культурних послуг в громаді.

В рамках вказаних напрямків радники регіонального офісу провели експертне обговорення зі спеціалістами громади та визначили проблемні питання, які потребують опрацювання та подальшого вирішення.

Висловлюємо вдячність Програмі «U-LEAD з Європою» від GIZ та регіональному офісу в Рівненській області за суттєву вчасну невідкладну підтримку громаді, навчальні та координаційні заходи, які отримує Малолюбашанська громада.