Минає рік з дня загибелі захисника Ігоря Бондара

Дата: 02.03.2024 22:32

Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі Захисника України - БОНДАРА Ігоря Володимировича.

Народився Ігор в селі Китайгород Дніпровського району Дніпропетровської області. У грудні 2022 року був призваний на військову службу під час мобілізації та брав безпосередню участь у заходах необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

Загинув Ігор 02 березня 2023 року у бою за нашу Батьківщину під час виконання бойового завдання в ході ведення бойових дій в районі н.п. Новомихайлівка, Донецької області. Йому було лише 33 роки.

У день смерті нашого захисника згадаймо його теплим словом, щирою молитвою, запаленою свічкою. Світла пам’ять про Ігоря назавжди збережеться у наших серцях…

Герої не вмирають!