Місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 15 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів

Дата: 28.02.2024 17:35

За інформацією Головного управління ДПС у Рівненській області, впродовж січня 2024 року до бюджетів  територіальних громад Рівненщини надійшло 15,2 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, що на 2,3 млн грн перевищує надходження відповідного періоду 2023 року.

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу, що задля забезпечення надходжень акцизного податку до бюджетів вкрай важливо забезпечити на місцях легальну реалізацію підакцизних товарів. Тож, у територіальних громадах необхідно контролювати дотримання вимог законодавства всіма господарюючими суб’єктами, які реалізують алкогольну та тютюнову продукцію, а споживачам – купувати марковану підакцизну продукцію і перевіряти у фіскальному чеку відображену суму акцизного податку.

Перевірити достовірність чеку можна за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua/cashregs/check