Акцизний податок з роздрібної торгівлі підакцизними товарами наповнює бюджети громад Рівненщини

Дата: 28.02.2024 11:35

Упродовж січня  2024 року до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло 15,2 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами. Така сума перевищила надходження січня  2023 року на 2,3 млн гривень.

Податківці звертають увагу, що  для забезпечення надходжень до бюджетів акцизного податку вкрай важливо забезпечити на місцях легальну реалізацію підакцизних товарів. Тож у територіальних громадах необхідно контролювати дотримання вимог законодавства всіма господарюючими суб’єктами, які реалізують алкогольну та тютюнову продукцію, а споживачам – купувати марковану підакцизну продукцію і перевіряти у фіскальному чеку відображену суму акцизного податку.