Інформація про проведення чергової атестації педагогічних працівників у 2024 році

Дата: 28.02.2024 10:05

06 жовтня 2023 року проведено засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради на якому:

- затверджено Графік засідань атестаційної комісії відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради у 2023/2024 навчальному році;

- затверджено Список педагогічних працівників Малолюбашанської сільської ради, які підлягають черговій атестації у 2024 році атестаційною  комісією відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради;

- затверджено Графік заходів із вивчення практичного досвіду педагогічних працівників, які атестуються атестаційною комісією відділу освіти, молоді і спорту Малолюбашанської сільської ради у 2024 році.

Звертаємо увагу педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2024 році на те, що відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, педагогічний працівник, який атестується, може протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення цієї інформації подати до атестаційної комісії документи, що, на його думку, свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення. Документи можуть подаватися в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів надсилається на адресу електронної пошти mlosvita@ukr.net з підтвердженням про отримання.

Секретар атестаційної комісії

Неля ТРОФІМОВА