Орденами «За мужність» III ступеня посмертно, нагородили двох Героїв громади

Дата: 20.02.2024 16:35

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обовʼязку Указом Президента України, нагороджено орденом «За мужність» III ступеня:

- АЛЕКСІЙЧУКА Петра Валерійовича, солдата, житель села Мирне. Військовослужбовець обіймав посаду стрільця-снайпера. 02 квітня 2023 року в результаті ведення штурмових дій противником Петро загинув.

- ЛУЩЕВСЬКОГО Руслана Володимировича, сержанта, житель села Кам’яна Гора. Військовослужбовець обіймав посаду командира бойової машини. 12 травня 2023 року в результаті підриву під час виконання бойового завдання Руслан загинув.

Від імені Президента України Володимира Зеленського почесні нагороди рідним  загиблих воїнів вручили начальник другого відділу Рівненського РТЦК та СП Андрій Купчак та Малолюбашанський сільський голова Світлана Ковальчук.

Пам’ять про подвиг захисників, які віддали свої життя, захищаючи свободу та незалежність нашої країни, навіки залишиться в нашій пам’яті.

Вічна пам’ять Героям!