ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ З ВІДОКРЕМЛЕНИМ СТРУКТУРНИМ ПІДРОЗДІЛОМ УНІВЕРСИТЕТУ «УКРАЇНА»

Дата: 15.02.2024 10:28

На підтвердження співпраці і подальших намірів координації спільної діяльності зі збереження людського та інтелектуального потенціалу територіальної громади, а також професійного розвитку її мешканців в умовах реформування різних сфер суспільного життя України 15 лютого 2024 року підписано Меморандум про співпрацю і партнерство у сферах розвитку освітньої, профорієнтаційної та інформаційної діяльності між Малолюбашанською сільською радою та відокремленим структурним підрозділом закладу вищої освіти «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».

Метою співпраці визначено здійснення спільних заходів, сприяння розвитку здібностей і обдарувань молоді, формування інтелектуального потенціалу нації, сприяння в реалізації молодіжних ініціатив та молодіжних громадських проектів.