Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі Захисника України- СЕРГАТЮКА АНДРІЯ СЕРГІЙОВИЧА

Дата: 14.02.2024 11:47

Молодий, порядний та відповідальний Андрій Сергатюк планував створити сім’ю, але проклята війна все перекреслила. Захисник загинув 14 лютого 2023 року від під час штурмових дій проти російського ворога на Бахмутському напрямку.

Андрію було лише 27 років. Він народився в селі Борщівка. У сім’ї їх було їх двоє – мав ще сестру. Сім’я жила дружньо.

У 2011 році закінчив Борщівську школу, а у 2014-му – Березнівське ВПУ, після чого заочно навчався у Нововолинському навчально-науковому інституті економіки та менеджменту ЗУНУ.

У вільний час займався спортом, грав у футбол за ФК «Борщівка».

З квітня 2016 року служив за контрактом у прикордонних військах Збройних Сил України.

Андрій був дуже світлою, порядною та відповідальною людиною, люблячим сином, братом, коханим для нареченої та патріотом своєї країни.

Героєм він залишиться для всіх нас, для тих, хто знав його і для тих, хто не був знайомий особисто. В наших серцях та пам'яті назавжди буде щира подяка та вічна слава воїну.