Підписано меморандум про співпрацю з Центром стратегічного планування і розвитку Львова – Інститутом Міста

Дата: 05.02.2024 17:17

02 лютого 2024 року Малолюбашанська сільська рада підписала меморандум про співпрацю
з Центром стратегічного планування і розвитку Львова – Інститутом Міста.

Основні цілі співпраці були сформовані Малолюбашанським сільським головою Світланою Ковальчук, які в подальшому були запропоновані для погодження Максимом Терлецьким, в.о. директора Центру стратегічного планування і розвитку Львова – Інституту Міста.

Зважаючи на успішний, багаторічний досвід, Максима Терлецького, в розробленні стратегій планування і розвитку міста Львова та інших територіальних громад-партнерів, сторони, прийшли до згоди, щодо визначення основних цілей співпраці, та виклали пункт 1.3 Меморандуму в наступній редакції: Сторони домовились розвивати співробітництво та обмін досвідом на основі спільних проєктів та напрацювань в таких напрямах:
- Стратегічне планування та управління громадою
- Європейська інтеграція та сталий розвиток
- Залучення інвестицій у громаду
- Сприяння розвитку малого та сталого бізнесу
- Створення індустріального парку
- Покращення якості надання соціальних, освітніх, культурних та медичних послуг
- Розвиток інфраструктури
- Розвиток комунальних підприємств
- Благоустрій територій населених пунктів
- Залучення грантових коштів для проектів розвитку

Після підписання меморандуму, на розгляду нашої територіальної громади запропоновані «фундаментальні кроки» щодо початку стратегічного співробітництва та обміну досвідом на основі спільних проєктів та напрацювань Малолюбашанської територіальної громади.

Вищевказані, кроки зі слів в.о. директора центру повинні базуватися на основі Стратегії розвитку Малолюбашанської територіальної громади, оскільки, встановленні цілі чітко відповідають Стратегії.