Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі Героя - ЛАЗУТЧИКА Володимира Андрійовича

Дата: 03.01.2024 11:46

Сьогодні минає перша річниця з дня загибелі Героя України, одного з її найкращих синів, молодого воїна, жителя села Маща - ЛАЗУТЧИКА Володимира Андрійовича, який поклав життя, захищаючи нашу Батьківщину.

Ця річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті. Сьогодні всі хто знав і пам'ятає Володимира, згадують його добрим словом і тихою молитвою.

Це був сильний, відважний та мужній боєць, який до останнього свого життєвого подиху боровся за свободу, за мир, за вільну Україну.

Схилімo гoлoви! Світлий спoмин прo нашого земляка, мужньoгo oбoрoнця укрaїнської землі, відважного лицаря неба, нaзaвжди зaлишиться у нaших серцях.

Вічний спочинок та світла пам'ять Герою! Низький уклін рідним та близьким воїна.