В селі Борщівка відбулось відкриття Парку Єднання

Дата: 03.01.2024 11:40

29 грудня, відбулось відкриття Парку Єднання в селі Борщівка.

Встановлення дитячого майданчика та відкриття парку відбулося в рамках проєкту «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid.

Проєкт втілювався ініціативною групою Малолюбашанської сільської ради в партнерстві з Рівненським обласним благодійним фондом “Наше Майбутнє”.

Дякуємо Микитину Тарасу Мироновичу та Прилуцькій Олені Іванівні, яким вдалося успішно реалізувати проект «ПАРК ЄДНАННЯ, як місце для інтеграції

ВПО та мешканців Борщівки у соціальне життя громади» та можливість дітям громади мати власний дитячий простір.

Дитинство – це щаслива сторінка нашого життя, навіть попри складні умови сьогодення, наші діти заслуговують на безхмарне дитинство.

ДОВІДКОВО:

У вересні 2023 року, Рівненський обласний благодійний фонд “Наше Майбутнє” оголосив конкурс проектів для ініціативних груп та громадських організацій.

Ініціативною групою Малолюбашанської сільської ради було розроблено проект «ПАРК ЄДНАННЯ, як місце для інтеграції ВПО та мешканців Борщівки у соціальне життя громади». Згодом проект отримав високу оцінку та був рекомендований до фінансування. Бюджет проекту склав 147 208 грн (грантові кошти).