Напередодні Нового року у громаді привітали дітей пільгових категорій

Дата: 02.01.2024 11:35

Новорічні свята – час веселощів, розваг і подарунків для усіх дітлахів. У цей період особливою турботою хочеться огорнути дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей загиблих військовослужбовців, дітей з інвалідністю та внутрішньо переміщених діток.

Нинішнього року у Малолюбашанській територіальній громаді солодкі подарунки до Нового року отримали 108 дітей пільгових категорій.

Кошти для придбання наборів солодощів були виділені з місцевого бюджету згідно з Програмою підтримки та соціального захисту внутрішньо переміщених осіб в Малолюбашанській сільській раді на 2022-2023 роки та Програмою заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Малолюбашанською сільською радою на 2021-2023 роки.

Діти були раді бачити гостей. Про це свідчили їх радісні обличчя та очі, щирі посмішки та гарний настрій.