Привітання сільського голови з Новий роком!

Дата: 31.12.2023 14:19

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!
Сердечно вітаю Вас із Новим роком!

Ось і минає ще один рік... Черговий важкий рік для нашої держави та наших громадян, адже ворог не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Рік, який був сповнений болю, втрат, але одночасно – повний мужності, стійкості, єднання та віри в нашу Перемогу.

Він змінив кожного з нас, змінилися наші цінності, наш світогляд. Ми тепер знаємо, що означає бути щасливими. Щастя – не в достатку, а в праві жити вільно на своїй землі, будувати своє майбутнє за своїми планами і бути впевненим у дні завтрашньому.

Безмежно вдячна нашим захисникам і захисницям, які стоять на сторожі українських кордонів та бережуть наш з вами спокій. Дякую тим, хто забезпечує безперебійну роботу критичної інфраструктури. Тим, хто працює на благо громади, тим, хто на своєму фронті та всіма силами, всім серцем наближає Перемогу.

У цей передсвятковий час бажаю, щоб розкидані по світу українські родини возз’єдналися, щоб усі захисники повернулись живими додому, щоб у кожній домівці запанували злагода, любов та щастя. Нехай 2024-й для всіх нас стане роком позитивних змін, а для України – роком Перемоги та відновлення.

З найтеплішими побажаннями,
Малолюбашанський сільський голова