Підприємства Рівненщини сплатили майже 910 млн гривень податку на прибуток

Дата: 15.11.2023 17:35

За 10 місяців 2023 року підприємства Рівненщини перерахували до зведеного бюджету 909,8 млн грн податку на прибуток, -  про це повідомив в.о.начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрій Троцко. Така сума на 441,45 млн грн перевищила надходження цього податку за аналогічний період минулого року.

Із загальної суми надходжень податку на прибуток за січень – жовтень поточного року 807,6 млн грн перераховано до державного бюджету (+393,2 млн грн до 2022 року)  та 180 млн грн  - до місцевих бюджетів ( +48,2 млн грн до 2022 року).

«Дякуємо сумлінному бізнесу за фінансову підтримку держави. Адже кожна гривня, сплачена платниками податків у цей надважкий воєнний час, – ще один крок до перемоги», – зазначив Андрій Троцко.

Джерело: Головне управління ДПС у Рівненській області