Дата: 29.09.2023 12:31

У день престольного свята Іоанна Богослова в селі Маща відбувся благодійний ярмарок. Його організували, щоб підтримати ЗСУ. Цьогоріч закликом заходу стали слова «Україна бажає миру». Головними учасниками звісно ж були діти, а також всі небайдужі жителі села. На шкільне подвір’я завітали й представники влади. З вітальними словами до присутніх звернулися виконуюча обов'язки Малолюбашанського сільського голови Тетяна Алексійчук та заступники сільського голови Василь Корейчук та Ігор Цикун. Вони вручили ікони, подяки родинам загиблих воїнів Володимира Лазутчика та Ігоря Левицького та подяки тим воїнам-односельцям, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта.

Ярмарок проходив у сонячний осінній день на подвір'ї Мащанського ліцею. Ця доброчинна подія об’єднала учнів, вчителів, батьків та небайдужих жителів та гостей села. Захід супроводжувався концертною програмою за участю вихованців ліцею та учасників художньої самодіяльності.

Жителі та гості села Маща із задоволенням долучилися до ярмарку, продаючи та купуючи різноманітні смаколики, страви української кухні та вироби ручної роботи. На ярмарку було організовано польову кухню українських страв під оригінальною назвою "Обід пса Патрона", в меню якого входили: "Шашлик Бандери", "Плов по - байрактарськи", "Юшка по-українськи", "Смажені орки". Продаж солодощів також вражав своєю різноманітністю. Кожен міг вибрати те, що до вподоби. Аромат домашньої випічки в поєднанні з невимушеною атмосферою подарував всім хороший настрій. Такі заходи об’єднують та надихають, даючи зрозуміти, що благодійність - це не лише кошти, це значно більше. Якщо ми від щирого серця робимо щось хороше, прагнемо вберегти, захистити, надати підтримку, то вкотре доводимо, єдність, дружність, людяність.

Кожен, хто брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Під час ярмарку було зібрано 50 тисяч 860 гривень, які будуть використані на потреби воїнів-односельчан, які захищають свободу і незалежність України.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до ярмарку, за вашу щедрість, ваше розуміння. Хочемо висловити слова подяки за участь і підтримку інструкторам громадського об'єднання "Юний доброволець" Миколі Боровцю та Адаму Нікотюку, настоятелю храму Свято Іоанна Богослова Івану Жуку, активним жителям села Ігорю Котовичу, Олександру Новаку, Юрію Котовичу, Тетяні Мельник, Валентині Кривчук, гостям села Софії Мориконь та Олені Сульжик та ін.

Всі ми прагнемо якнайскорішого миру, який настане лише після перемоги України. Тому кожен з нас має наразі допомагати нашим захисникам, щоб цю перемогу наблизити. Дякуємо за захист нашим бійцям!

Бажаємо перемоги Україні, миру і благополуччя! Тільки разом ми – сила!

Слава Україні! Героям слава!