Привітання Малолюбашанського сільського голови з Днем села Маща

Дата: 26.09.2023 11:15

Шановні мешканці та гості села Маща!

Сьогодні, 26 вересня, ми відзначаємо День мальовничого села – Маща.

Куди б не закидала нас доля, які б нові міста та села ми не відвідували, але завжди у глибині душі відчуваємо поклик туди, де народилися, де пройшли найбезтурботніші дні дитинства. Адже це – наша мала батьківщина!

Клята війна перекреслила радість традиційних святкувань, але для жителів, які народилися в цьому селі, живуть в ньому  і люблять свою малу батьківщину, це день усвідомлення єдності громади. Адже зараз як ніколи ми маємо бути згуртованими та допомагати один одному вистояти і перемогти.

Від щирого серця зичу всім мирного неба над головою, родинного затишку та Божого благословення. Нехай Вас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного села. Хай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання, а серед жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Надійного захисту всім воїнам, які в ці хвилини на передовій захищають нас і нашу рідну землю!

Малолюбашанський сільський голова

Світлана КОВАЛЬЧУК