Вітання сільського голови з Днем дошкілля!

Дата: 24.09.2023 15:16

Шановні керівники, вихователі та працівники закладів дошкільної освіти Малолюбашанської громади!

Остання неділя вересня — Ваш особливий день. Сьогодні Ви відзначаєте своє професійне свято — Всеукраїнський день дошкілля.

Вітаю кожного, хто присвятив своє професійне життя дошкільнятам. Ваша праця — це покликання, а не просто робота. Недарма дитячий садок вважають першою школою життя дитини. А Ви — той надійний провідник для малечі у незнайомому світі.

Саме Ви зустрічаєте дітлахів кожного дня на порозі закладу, щоб поступово знайомити їх зі світом, відкривати нове і невідоме, радість пізнання і натхнення. Ви даруєте своїм вихованцям любов і піклування, вчите їх бути сильними, любити свою країну, дружити, шанувати батьків. Ви допомагаєте малечі зростати й готуєте їх до школи.

Хочу подякувати за Вашу нелегку, але таку почесну та потрібну, працю та побажати Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю. Міцного вам здоров’я, родинного благополуччя, любові, здійснення мрій та успіхів у вашій роботі!

Малолюбашанський сільський голова
Світлана КОВАЛЬЧУК