Служба зайнятості сприяє у розвитку бізнесу

Дата: 16.09.2023 19:43

Служба зайнятості реалізує низку програм, спрямованих на створення нових та збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення ефективної зайнятості населення. До них відноситься і урядовий проєкт грантової підтримки бізнесу #єРобота.

ФОП Дмитро МИРОНЮК вже третій рік займається приватною медичною практикою у галузі неврології. Для надання пацієнтам більш широкого комплексу методів відновлення, лікування та реабілітації він створив у м.Костопіль реабілітаційний центр «Нейросвіт». Скориставшись урядовим проєктом грантової підтримки бізнесу #єРобота отримав мікрогрант, який спрямував на закупівлю спеціального медичного обладнання. Відповідно до умов мікрогранту він також створив два нових робочих місця. Майбутні працівники перед працевлаштуванням попередньо пройшли стажування за направленням служби зайнятості.

Дмитро МИРОНЮК тісно співпрацює з Костопільським управлінням Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості та налаштований на подальшу співпрацю.