Лицарі Небесного війська: сьогодні минає рік світлої пам’яті загиблого Героя - Івана Поповича

Дата: 03.09.2023 10:43

Усього 32 роки відміряла доля загиблому захисникові України - Поповичу Івану Петровичу. Та своє коротке життя прожив він гідно, бо усі, хто знав загиблого Героя, з ким його зводили життєві дороги, відгукуються про його, як про дуже добру, відповідальну людину, щирого патріота рідної землі.

Військовослужбовець Іван Попович загинув 03 вересня 2022 року під час виконання бойового завдання неподалік села Опитне на Донеччині.

08 вересня 2022 року «на щиті» Герой повернувся до рідного села, де його провели в останню земну дорогу.

Тепер він навіки у небесному строю та у наших серцях. Ми маємо пам’ятати всіх, хто своїми грудьми закрив рідну землю від ворога, давши змогу нам та нашим дітям жити у вільній державі!

Герої не вмирають! Пам’ять про них має жити вічно.