В селі Новий Берестовець відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України

Дата: 29.08.2023 19:25

У день престольного свята Успіння Пресвятої Богородиці в селі Новий Берестовець відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України, захисників, мужніх воїнів, які не жаліючи свого життя, захищають нашу державу від російського агресора.

На заході були присутні жителі та гості села, працівники сільської ради, керівники установ.

З вітальними словами до присутніх звернулися начальник другого відділення РТЦК та СП Андрій Купчак, Малолюбашанський сільський голова Світлана Ковальчук, заступники сільського голови Василь Корейчук та Ігор Цикун. Також вони вручили ікону, подяку та орден "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно) родині загиблого воїна Дейнера Юрія та подяки тим воїнам-односельцям, хто сьогодні в строю боронить нашу землю від російського окупанта.

Кожен з жителів села та гостей мав можливість висловити свою активну громадянську позицію та долучитися до благочинного збору на потреби для воїнів ЗСУ. На ярмарку можна було придбати гарячі страви, прохолодні напої, солодощі та вироби ручної роботи.

Під час заходу звучали патріотичні пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до ярмарку, за вашу щедрість, ваше розуміння. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в такому випадку – підтримати Збройні сили України.

Наш ярмарок – ще один доказ єдності, щедрості, відданості та вірності нашого народу. Ми сподіваємося, що кошти зібранні на ярмарку разом, а це 34 тис. грн, зроблять свій невеличкий внесок в перемогу нашої держави.

Слава Україні!