Привітання Малолюбашанського сільського голови з Днем сіл Тихе та Новий Берестовець

Дата: 28.08.2023 14:53

Шановні мешканці сіл Тихе та Новий Берестовець! Сьогодні, в цей чудовий літній день від щирого серця вітаю Вас із Днем села!

Всюди на світі добре, а вдома найкраще. Сьогодні ми, як ніколи раніше, розуміємо глибину цього вислову та робимо усе можливе задля збереження свого дому, рідного краю та України.

Дякую кожному, хто сьогодні боронить нашу Батьківщину на передовій, нехай Господь оберігає Вас, а наша віра і любов надає Вам сили й наснаги! Дякую тим, хто наближає нашу перемогу на різних фронтах, тим, хто допомагає у потрібну хвилину, долучаючись до збору коштів, продуктів, до плетіння сіток, до приготування їжі й т.і. Разом ми здолаємо всі труднощі й дочекаємося омріяної Перемоги.

Щиро бажаю, щоб Ваша віра лише міцнішала, щоб кожна домівка повнилася щастям і родинною злагодою, процвітали Ваші села і наша громада під мирним українським небом.

З найкращими побажаннями

Малолюбашанський сільський голова