І знову втрата в нашій громаді…

Дата: 24.08.2023 19:18

У війні з російським окупантом, внаслідок мінно-вибухової травми, несумісної з життям, виконуючи бойове завдання по захисту Батьківщини, проявивши стійкість та мужність, 21 серпня 2023 року в районі н.п.Новоєгорівка Луганської області загинув стрілець-санітар, солдат КІРУШОК Михайло Вікторович, 1986 р.н, який офіційно був жителем села Мирне, але фактично проживав у місті Костопіль.

Михайло з гідністю ніс військову службу, вірив у Перемогу та цілісну, незалежну, вільну Україну й віддав найцінніше за цю мрію – своє життя.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родині, близьким та друзям з приводу загибелі Героя. Вічна пам’ять і слава! Низький уклін за захист України та всіх нас!

За попередньою інформацією церемонія поховання Героя проходититме в місті Костопіль. Про дату та час повідомимо згодом.