Привітання Малолюбашанського сільського голови з Днем незалежності України!

Дата: 24.08.2023 10:51

Шановні жителі Малолюбашанської громади!

Щиро вітаю Вас з Днем незалежності України!

Незалежній Україні - 32! Це свято стало можливим завдяки багатьом поколінням українців, які упродовж століть боролись за право жити та бути господарями на рідній землі.

На жаль і сьогодні наша країна зазнає тяжких випробувань у боротьбі за незалежність. Ми пишаємося українськими воїнами, які є прикладом мужності й патріотизму, чий дух свободи, ніколи не дасть приспати совість і гідність.

Памʼятаємо кожного, хто віддав життя за мирну вільну Україну, за право жити в незалежній суверенній державі.

Переконана, що завдяки мужності наших захисників, незламності та єдності українського народу, підтримці усього цивілізованого світу ми переможемо підступного ворога.  Всі ми – частина великої боротьби та майбутньої великої перемоги.

Бажаю усім жителям громади бути міцними фізично та морально і нехай ніщо не похитне вашої віри у Бога, Збройні сили України та в нашу ПЕРЕМОГУ! Злагоди, достатку, щедрої долі, успіху у всіх починаннях заради процвітання незалежної України!

Зі святом,
Разом до Перемоги!