В україні реалізують пілотний проєкт для допомоги особам, які опинилися у складних життєвих обставинах

Дата: 16.08.2023 19:30

📌Увага: #можливості_для_ВПО

🙌В Україні триває реалізація експериментального проєкту з надання в закладах охорони здоров’я окремих соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

🟢У пілотному проєкті беруть участь Спеціалізований Трускавецький санаторій “Батьківщина” та Спеціалізований Миргородський санаторій “Слава”. В рамках ініціативи там надаватимуть притулок, підтримане проживання, стаціонарний догляд та послуги соціальної адаптації для людей похилого віку та людей з інвалідністю з числа внутрішньо переміщених осіб. Тривалість надання послуги одній особі - до шести місяців!

▶ Щоб отримати соціальні послуги в рамках проєкту, потрібно звернутися до відділу соціального захисту населення у тергромаді, де особа зареєстрована як ВПО. Умовою надання послуг є наявність довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Детальніше про проєкт дізнавайтеся за посиланням: http://surl.li/jslxf

Юлія Шигорева

ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області