Дитина в автомобілі

Дата: 02.08.2023 15:12

Батьки, безпека ваших дітей👶 залежить у першу чергу від вас❗️

Пам'ятайте про це, якщо плануєте поїздку автомобілем 🚘 з малечею👶 та подбайте про їх безпеку.

Згадаємо важливі правила, які стануть у пригоді 👇

🌿 На подорож з дітьми потрібно закладати більше часу, ніж для відпочинку удвох. Заздалегідь сплануйте маршрут, щоб можна було перепочити.

🌿 Підберіть якісне автокрісло, перевірте справність ременів - безпека понад усе.

🌿 Перевірте аптечку, укомплектуйте її усім необхідним, зокрема, таблетками від захитування. Вологі і сухі серветки, паперові рушники — обов'язково згодяться;

🌿 Провітрюйте салон автомобіля під час зупинок, коли діти на вулиці. Це допоможе уникнути небажаних наслідків від протягів.

🌿 У вас має бути передбачено багато різних варіантів розваг та ігор для дитини. В ідеалі фантазії і підручних засобів повинно вистачити на зміну «розважальної програми» кожні 15 — 20 хвилин при необхідності.

🌿Обов'язково перевірте справність всіх систем автомобіля, в тому числі салонних фільтрів кондиціонера. Це потрібно зробити заздалегідь. Бажано відправити машину на технічний огляд, щоб бути повністю спокійним і впевненим у своєму транспорті.

🌿 Ні за яких обставин не перевозьте більше пасажирів, ніж передбачено технічними характеристиками транспортного засобу.

Безпечних подорожей 😉

Vasyl Bohdan Національна поліція України МВС України