ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 01.08.2023 15:03

“Щебенево-піщана суміш з базальту С2 (фракція 0-20 мм)

Код ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

На виконання п.41 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про
ефективне використання державних коштів» зі змінами, надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення.

Предмет закупівлі: “Щебенево-піщана суміш з базальту С2 (фракція 0-20 мм)

Вид процедури: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-28-008951-a

• Обґрунтування очікуваної вартості:

При визначенні очікуваної вартості закупівлі було проведено аналіз та вивчення ситуації на ринку, здійснено моніторинг комерційних пропозицій суб’єктів господарювання щодо предмету закупівлі  за товаром “Щебенево-піщана суміш з базальту С2 (фракція 0-20 мм) «ДК 021:2015:14210000-7 – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі» із врахуванням транспортних витрат, враховувалась інформація про ціни на даний товар, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах постачальників відповідного товару. Крім цього, очікувана вартість була обрахована, як потреба у предметі закупівлі на 2023 рік. Таким чином вартість закупівлі обрахована в сумі 299900,00 грн.

• Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Замовник здійснює закупівлю даного виду товару, що за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника.

Якісні характеристики предмета закупівлі: Для підтвердження технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі Учасник процедури закупівлі у складі пропозиції надає відповідний діючий сертифікат.

З огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та
із дотриманням законодавства Замовником було визначено потребу у придбанні даного виду
товару із строком поставки – до 20.10.2023 року, місцем поставки – населені пункти Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області та відповідними
умовами поставки.

• Обґрунтування обсягів закупівлі:

Обсяг закупівлі був обрахований, як потреба у даному предметі закупівлі на 2023 рік по місцях поставки Замовника.