РУБРИКА «ВИ ЗАПИТУЄТЕ – МИ ВІДПОВІДАЄМО» ДОСТУПНА НА НАШІЙ СТОРІНЦІ ЩОПОНЕДІЛКА

Дата: 25.07.2023 17:37

🎉 Привіт, друзі! Маємо питання від вас, яке часто виникає під час звернення за державною допомогою.

😊 Наша команда експерток із задоволенням відповідає.

ПИТАННЯ

⁉️ Хто враховується до складу сім’ї заявника/ці, який/ка звертається за наданням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям/допомоги на дітей одиноким матерям (батькам).

ВІДПОВІДЬ

До складу сім’ї заявника включаються👇

✔️ чоловік, дружина;

✔️ рідні та усиновлені діти віком до 18 років;

✔️ діти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти (в тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених закладів освіти і вступом до іншого закладу або в період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем і продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців) до досягнення 23 років і не мають власних сімей;

✔️ неодружені повнолітні діти, визнані особами з інвалідністю з дитинства I та II групи або особами з інвалідністю I групи, які проживають разом з батьками;

✔️ непрацездатні батьки чоловіка та дружини, які проживають разом з ними і перебувають на їх утриманні у зв’язку з відсутністю власних доходів;

✔️ особа, яка проживає разом з одинокою особою з інвалідністю I групи та доглядає за нею;

✔️ жінка та чоловік, які не перебувають у шлюбі, але проживають однією сім’єю і мають спільних дітей.

☝️ При цьому діти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти до досягнення 23 років і не мають власних сімей, включаються до складу сім’ї незалежно від задекларованого (зареєстрованого) місця проживання (перебування).

❌Особи, які перебувають на повному державному утриманні, до складу сім’ї не включаються.

☝️ Зверніть увагу, що склад сім’ї заявника визначається на дату звернення за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям/допомоги на дітей одиноким матерям (батькам).

👍 Поставте лайк та розширте цей допис, щоб ваші друзі також могли ознайомитися з нашою новою рубрикою «ВИ ЗАПИТУЄТЕ - МИ ВІДПОВІДАЄМО».

Запрошуйте їх долучитися до нашої спільноти і отримувати корисну інформацію разом з нами!

📝 Щоб поставити питання, просто залиште коментар під цим дописом або напишіть приватне повідомлення. І ми з радістю знайдемо на нього відповідь!

Дякуємо за вашу підтримку та довіру 🫶

#Нацсоцслужба #НоваРубрика #ПитанняВідповіді

Джерело: Головне управління Нацсоцслужби у Вінницькій області