Дата: 25.07.2023 17:26

✅У Рівному триває набір на безкоштовні психологічні тренінги для ВПО за методологією груп самодопомоги

👉Програма для груп передбачає 6 зустрічей тривалістю до 2 годин. Зустрічі відбуватимуться 1 раз в тиждень за адресою м. Рівне, вул. Степана Бандери, 62

🎯ГСД на тему: "Шлях до себе" для дорослих учасників, яка буде працювати над пізнанням себе підвищенням самооцінки, впевненості в собі, розкриттям потенційних можливостей, формуванням навичок успішної, гармонійної особистості.

▶️по понеділках, початок о 16 год

🎯ГСД Клуб спілкування для підлітків 12+

▶️по вівтороках, середах та четвергах, початок о 13 год

🎯ГСД на тему "Фінансові сходинки" для дорослих, яка буде працювати над вдосконаленням навичок з фінансової грамотності та підтримкою учасників групи у досягненні фінансових цілей.

▶️по вівтороках, початок о 16 год

🎯ГСД на тему "Мій спокій" для дорослих та підлітків, яка буде працювати над пошуком внутрішніх ресурсів для самозаспокоєння через hand made творчість.

▶️по середах, початок о 16 год

🎯ГСД для підлітків на тему: "В майбутнє разом" за методологією "рівний рівному" на подолання невпевненості в собі та невизначеності у майбутньому через пропрацювання тем з фінансової грамотності та профорієнтації.

▶️по четвергах, початок о 16 год

🎯ГСД Клуб для дорослих, яка буде працювати над самовдосконаленням через ігри

▶️по четвергах, початок о 16 год

🎯ГСД на тему: «Моя сила» для дорослих, яка буде працювати над самопізнанням та самовідкриттям, пошуком ресурсів та внутрішніх сил для покращення психоемоційного стану.

▶️по п'ятницях, початок о 16 год

📌Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/.../175qMCQ85Uijfim7oHQCL.../edit...

📌Участь безкоштовна за умови реєстрації і отримання QR коду https://help.gurt.org.ua/ Вхід за наявності qr коду. Якщо у вас виникнуть проблеми з отриманням QR коду, організатори допоможуть вам з цим в день першої зустрічі!

Захід організовує та проводить Спілка жінок Рівненщини

Джерело: ГУ Національної соціальної сервісної служби у Рівненській області