Громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Малолюбашанської громади до 2027 року

Дата: 20.07.2023 09:45

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Малолюбашанської територіальної громади до 2027 року, підготувала проєкт Стратегії розвитку Малолюбашанської громади до 2027 року. Поряд із розробкою Стратегії проведено стратегічну екологічну оцінку розробленого документа.

З проєктом Стратегії та звітом про стратегічну екологічну оцінку Стратегії можна ознайомитись на офіційному вебсайті Малолюбашанської сільської ради за посиланнями:

✔ Стратегія розвитку Малолюбашанської громади до 2027 року;

✔ Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Малолюбашанської громади до 2027 року.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Звертаємось до усіх зацікавлених громадян, усієї спільноти з проханням ознайомитися з документами й надати зауваження та пропозиції доповнень або змін до проєкту Стратегії.

Свої зауваження або пропозиції просимо надсилати, з обов’язковим зазначенням прізвища, власного імені та по батькові (за наявності), адресою проживання, контактного номера телефону та зазначенням Вашої думки щодо проєкту Стратегії у письмовому вигляді на адресу: вулиця Соборна, 10, с. Мала Любаша, Рівненського району, Рівненської області, 35009 або на електронну пошту: mlubasha@ukr.net.

Надалі усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою з розробки Стратегії у єдиний документ, та передані на розгляд Малолюбашанської сільської ради для затвердження.

Думка кожного і кожної з Вас дуже важлива для нас!